Eca Kombi Servisi

Genel 1 hafta önce tellioglu


E.C.A.
Kombi Servisi
Kombiler genel olarak çalışma prensiplerine dayalı olarak hermetik, bacalı, baca fanlı olmak üzere farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Ayrıca ateşleme sistemlerine göre de pilot alevli ve elektronik ateşleme olmak üzere de ikiye ayrılmaktadır. Son zamanlarda da Yoğuşmalı kombilerde yeni ürün olarak hayatımıza giren sistemlerden bir tanesi olmaktadır. Bütün bu kombilerin bakım ve onarım işlemleri yapıldığı takdirde ise, olası sorunlar da kaçınılmaz olmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli firma elemanlarımız ise her türlü sorunlarınızda sizlerin yanında olmaktadır. Gerekli hizmetleri ve bilgileri uzman kişilerden almak isterseniz eğer, bizlere 0538 206 55 14  nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
Kombi Bakımlarında Neler Yapılmaktadır?
Uzman firmamız sorun odaklı çalışarak bütün sorunlar tespit edilerek gerekli işlemlere başlanmaktadır. Bunlar ise baca bağlantılarının ve gaz kaçak kontrollerinin yapılması, su basınçlarının kontrol edilmesi ve gerektiği zamanlarda tesisat havasının alınması, fan ve baca davlumbazının temizlenmesi, genel parça ve ürünlerin dış temizlikleri, kapasite ayarlarının ve tesisat filtrelerinin bakımları vb. gibi birçok farklı hizmet olanakları garantili ve güvenilir şekillerde yapılmaktadır.
Isınma Sorunları Neden Olmaktadır?
Isınma sorunları genellikle yaşanan sorunların başında gelmektedir ve bazı zamanlarda termostatın derece düşüklüğünden meydana gelerek filtrelerde de tıkanmalar gözlenmektedir. Bu noktada boru ve radyatörlerinin mutlaka gerekli temizleme ve bakım işlemlerinden geçmesi gerekmektedir. Diğer yandan peteklere sıcaklık gelmediğinde ise, peteklerin mutlaka temizlenmesi de gerekmektedir.
Uzman Kadromuz
Isınma özellikle kış aylarında önemli bir yere sahip olmaktadır ve birçok farklı sorun ve nedenlerden dolayı yeterli ısınma gözlenemez. Bu durumlarda bizlerde yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile ayrıca sürekli gelişen teknolojiyi ve yenilikleri yakında takip ederek sürekli eğitim alan personellerimiz ile birlikte bütün sorunlarınızı kaliteli ve garantili bir şekilde çözüyoruz.
7/24 Kombi Arıza Giderme
Yaşam alanlarında kullanılan kombi ya da peteklerde meydana gelen sorunlarda ısınmalarda düşüşler ve ne kadar yakarsanız yakın istenilen sıcaklıklar elde edilemez. Kombilerde sıcak su ya da peteklerde oluşan ya da diğer bütün sorunlarda bizlere ulaşarak 7/24 saat boyunca aralıksız olarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Yedek Parça Hizmetleri
Konusunda deneyimli olan firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için servis hizmetlerimizin yanında yedek parça satışlarını da artık gerçekleştirmektedir. Kombi alanında gerekli olan bütün ürünler, parçalar ve aynı zamanda aksesuarlar servisimiz tarafından kısa sürede temin edilerek satışları gerçekleşmektedir.

Eca Eca Servisi Eca Kombi Servis